fbpx

Grand Café de Waegh

Een grand café waar u terecht kunt voor een heerlijke lunch, diner of gewoon voor een lekker hapje en een drankje. En dit allemaal voor een betaalbare prijs. Het grand café is gevestigd in een rijksmonument in het hartje van Dokkum en beschikt over meerdere ruimtes, nl. restaurant, serre en bovenzaal. Het grand café is sfeervol ingericht en toegankelijk voor iedereen. Genieten, dat is waar het om draait. Het grand cafe is ook een prachtige locatie voor een high tea.

Grand Café de Waegh is gevestigd in een bijzonder monumentaal pand in Dokkum. Het pand werd in 1754 gebouwd als boterwaag. Nu, 259 jaar later, is de Waegh van buiten nog steeds een stukje geschiedenis in Dokkum. Maar van binnen is het een modern industrieel ingericht Grand Café. Mensen kunnen elkaar hier ontmoeten en genieten van een lekker hapje of een drankje.

Grand Café de Waegh verzorgt zowel lunch als diner. Overdag kan er op het terras, in de serre of in de Waegh genoten worden van een kopje koffie of thee of een goed glas wijn. Boven in de Waegh is een zaaltje voor zakelijke doeleinden. Maar ook voor groepen die een hapje willen eten en iets meer privacy willen.

Grand Café de Waegh
Grote Breedstraat 1
9101 KH Dokkum

T: +31 519 220452
www.dewaeghdokkum.nl
info@dewaeghdokkum.nl

Openingstijden
Maandag       vanaf 11.30 uur
Dinsdag         vanaf 10.00 uur
Woensdag     vanaf 10.00 uur
Donderdag    vanaf 10.00 uur
Vrijdag           vanaf 10.00 uur
Zaterdag        vanaf 10.00 uur
Zondag           vanaf 11.30 uur

Bekijk overzicht eten & drinken in Dokkum: